ScotchBlue
PTD2093EL-24-S Painter's Tape with Dispenser, 30 yd L, 24 in W, Blue
Sku: 3387776-052303-27
89 Available at SHIP TO STORE
Estimated Arrival On: 05/27/2026
Tapes:ScotchB PTD2093EL-24-S 30L 24W
  • Tape and plastic combined in one product
  • Helps protect against accidental paint splatter
  • Has static cling to stay in one place
  • Plastic unfolds to 24 or 48 in W