Green Leaf
SG400PK1 Standard Dry Pressure Gauge, 2 in Dial, 400 psi
Sku: 3568052-052303-10
8 Available at SHIP TO STORE
Estimated Arrival On: 05/27/2026
Pump Pressure Gauges:Green Leaf SG400PK1 400psi
  • Verifies water pressure or checks for leaks in system
  • Displays pressure reading from 0 PSI to 100 PSI